Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Wzrost zachorowań na ospę wietrzną

Polska

Główny Inspektorat Sanitarny alarmuje, że ubiegłoroczna liczba zachorowań na ospę przekroczyła 220 tys. To najgorsze statystyki od kilkunastu lat. Przyczyna wzrostu zachorowań nie jest znana. Szczepionka przeciwko ospie kosztuje około 200 zł.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/polska/news-ospa-wietrzna-atakuje-rekord-zachorowan,nId,1591639

Udostępnij

Bitwa kiboli z policją przed końcem strajków górników

Polska aresztowania manifestacja Piotr Duda policja ranni solidarność starcia Zabrze

W Zabrzu przed Domem Muzyki i Tańca kibole starli się z policją. 5 funkcjonariuszy zostało rannych, policja zatrzymała dziewięć osób, a pięć z nich trafiło do aresztu. Wszystko odbywało się przy manifestujących związkowcach, jeszcze przed podpisaniem porozumienia przez rząd i górników. Szef „Solidarności” Piotr Duda twierdzi, że prowokatorem starć byli policjanci.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1355350,Niespokojnie-w-Zabrzu-Manifestacja-kilku-tysiecy-osob-Starcia-z-policja

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1355350,Niespokojnie-w-Zabrzu-Manifestacja-kilku-tysiecy-osob-Starcia-z-policja