Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polacy na podium w Pucharze Świata

Sport

Drużyna w składzie Grzegorz Drejgier, Krzysztof Maksel, Damian Zieliński zajęła trzecie miejsce w zawodach z cyklu Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Zawody rozegrano w Cali (Kolumbia). W walce o brąz Polacy pokonali Japończyków.

Występ w sprincie drużynowym w Cali był najlepszym dla Polaków w tym sezonie. W klasyfikacji generalnej PŚ zajęli siódme miejsce, wygrali Francuzi.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.interia.pl/kolarstwo/news-ps-w-kolarstwie-torowym-druzyna-sprinterow-na-podium,nId,1591649

Udostępnij

Niemcy wygrali w Zakopanem

Sport aleksander zniszczoł kamil stoch konkurs drużynowy piotr żyła puchar świata zakopane łukasz kruczek

Reprezentacja Niemiec (Neumayer, Kraus, Freitag, Freund) okazała się najlepsza w drużynowym konkursie Pucharu Świata w Zakopanem. Drugie miejsce zajęli Austriacy (Hayboeck, Schlierenzauer, Diethart, Kraft) , a trzecie Słoweńcy (Tepes, Dezman, Damjan, Prevc).

Polacy w składzie Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Dawid Kubacki i Kamil Stoch zajęli piąte miejsce. Bardzo dobrze spisał się lider polskiej ekipy, Kamil Stoch, który miał drugą łączną notę ze wszystkich zawodników występujących w konkursie. To dobry prognostyk przed konkursem indywidualnym, zaplanowanym na dziś. Transmisja od 13.15 w TVP 1.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18480894/ps-wygrana-niemcow-swietne-skoki-stocha

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18480894/ps-wygrana-niemcow-swietne-skoki-stocha