Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Kim Dzong Un przyjął zaproszenie od Władimira Putina

Polityka

Przywódca Korei Północnej przyjedzie do Rosji na obchody 70. rocznicy zwycięstwa w II Wojnie Światowej. Kim Dzong Un, odkąd rządzi państwem, nie odbył jeszcze żadnej podróży zagranicznej. Przywódcy zachodni jeszcze nie podjęli decyzji, czy jechać do Moskwy, ze względu na działania Rosji we wschodniej Ukrainie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/18483215/kim-dzong-un-przyjedzie-do-moskwy-przyjal-zaproszenie-od-putina

Udostępnij

NATO: pokaz siły wymierzony w Rosję

Polityka ćwiczenia NATO nato UK wielka brytania wojsko żołnierze

3000 brytyjskich żołnierzy przybędzie w tym roku do Europy Wschodniej i krajów bałtyckich na specjalne ćwiczenia organizowane przez NATO. To o niemal 1000 więcej niż zapowiadał wcześniej premier David Cameron. Największe ćwiczenia odbędą się na terenie Polski. Dziennik „Daily Telegraph” określił to przedsięwzięcie mianem pokazu siły, która ma stawić czoła agresji Rosji.

>

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/swiat/news-wielka-brytania-wysle-dodatkowych-zolnierzy-do-europy-wsch,nId,1591424

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/swiat/news-wielka-brytania-wysle-dodatkowych-zolnierzy-do-europy-wsch,nId,1591424