Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polska gra z Niemcami, startują MŚ piłkarzy ręcznych

Sport

Od meczu z Niemcami podopieczni Micheala Bieglera rozpoczną Mistrzostwa Świata w Katarze. Co ciekawe – Polacy pokonali Niemców w barażach o udział w MŚ, jednak nasi zachodni sąsiedzi znaleźli się w turnieju po dyskwalifikacji Australii.

Po meczu z Niemcami Polacy zmierzą się jeszcze w fazie grupowej z  Danią, Rosją, Argentyną i Arabią Saudyjską.

Transmisja od godz. 16:30 w TVP Sport i SPORT.TVP.PL, a od 16:45 w TVP 2.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18464169/ms-polska-kontra-niemcy-w-tvp

Udostępnij

Kraft najlepszy w Wiśle, siedmiu Polaków z punktami

Sport dawid kubacki kamil stoch piotr żyła skocznia im. adama małysza skoki narciarskie wisła

Ze względu na warunki atmosferyczne na skoczni im. Adama Małysza udało się rozegrać tylko jedną serię konkursu. Wygrał Austriak Stefan Kraft, drugi był Słoweniec Peter Prevc, a trzeci Severin Freund z Niemiec.

W pierwszej trzydziestce znalazło się siedmiu Polaków, jednak ich miejsca są dalekie od oczekiwań. Najlepszy, Kamil Stoch był 15 po skoku na 121,5 metra. Tuż za nim, na 16 pozycji uplasował się Dawid Kubacki. Aleksander Zniszczoł był 21, Klemens Murańka 22, Jan Ziobro 23, Piotr Żyła 29. Bez punktów zawody skończyli Bartłomiej Kłusek (33 miejsce), Stanisław Biela (43) i najlepszy w kwalifikacjach Maciej Kot (45).

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie,stefan-kraft-wygral-zawody-w-wisle,artykul,533649,1,300.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie,stefan-kraft-wygral-zawody-w-wisle,artykul,533649,1,300.html