Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Stefan Kraft wygrał Turniej Czterech Skoczni

Sport

Austriak Stefan Kraft zajął trzecie miejsce podczas ostatniego z cyklu TCS konkursu w Bischofshofen. W łącznej punktacji zebrał jednak najwięcej punktów i wygrał cały turniej. Drugi był Michael Hayboeck, a trzeci Słoweniec Peter Prevc. W łącznej klasyfikacji TCS najlepszy z Polaków, Kamil Stoch, zajął 10 miejsce.

Konkurs w Bischofshofen wygrał – po raz pierwszy w karierze – inny Austriak, Michael Hayboeck. Drugi był Japończyk Noriaki Kasai. Słabo spisali się Polacy – do drugiej serii awansował tylko Kamil Stoch, który zakończył zawody na 15 pozycji. Dawid Kubacki był 31, Piotr Żyła 33, Bartłomiej Kłusek 45, a Aleksander Zniszczoł 50.

W trakcie konkursu groźnie wyglądający upadek zaliczył Simon Ammann. Szwajcar został odwieziony do szpitala, w karetce odzyskał przytomność. Dziś lekarze określili jego stan jako stabilny.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Mateusz Klich zagra w Kaiserslautern

Sport Adam Nawałka Kaiserslautern mateusz klich piłka nożna wolfsburg

10-krotny reprezentant Polski, Mateusz Klich, znalazł nowy klub. Dotychczas występujący w Wolfsburgu Polak stał się piłkarzem Kaiserslautern. Nowy klub Klicha zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli II Bundesligi.

Zmiana klubu może być dla Klicha szansą powrotu do kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę. W Wolfsburgu, który zajmuje 2 miejsce w Bundeslidze polski pomocnik zwykle nie siedział nawet na ławce rezerwowych. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu do holenderskiego PEC Zwolle, z którym zdobył Puchar Holandii.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,mateusz-klich-graczem-kaiserslautern,artykul,530979,1,458.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,mateusz-klich-graczem-kaiserslautern,artykul,530979,1,458.html