Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Mateusz Klich zagra w Kaiserslautern

Sport

10-krotny reprezentant Polski, Mateusz Klich, znalazł nowy klub. Dotychczas występujący w Wolfsburgu Polak stał się piłkarzem Kaiserslautern. Nowy klub Klicha zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli II Bundesligi.

Zmiana klubu może być dla Klicha szansą powrotu do kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę. W Wolfsburgu, który zajmuje 2 miejsce w Bundeslidze polski pomocnik zwykle nie siedział nawet na ławce rezerwowych. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu do holenderskiego PEC Zwolle, z którym zdobył Puchar Holandii.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,mateusz-klich-graczem-kaiserslautern,artykul,530979,1,458.html

Udostępnij

Samochód Małysza spłonął w trakcie rajdu Dakar

Sport adam małysz dakar rafał marton rajdy samochodowe

„WIELKI PECH. Katastrofalna eksplozja na końcówce drugiego etapu. Próbowaliśmy ratować sytuację, ale nasz samochód momentalnie się zajął i spalił.. Niestety jesteśmy zmuszeni wycofać się z rajdu, bo dalej nie da się już jechać. Marzenia musimy odłożyć na kolejny rok. Jesteśmy bardzo smutni i rozczarowani, zwłaszcza że do mety odcinka mieliśmy niecałe 30 kilometrów. Dziękujemy, że byliście z nami…” – napisał na Facebooku były skoczek narciarski.
Na ok. 30 kilometrów przed metą II etapu rajdu Dakar prowadzony przez Adama Małysza buggy zapalił się, po czym doszczętnie spłonął. Na szczęście Małysz oraz jego pilot Rafał Marton nie ucierpieli, za to stracili cały znajdujący się w samochodzie bagaż, w tym paszporty. Nie są znane przyczyny pożaru.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18319459/samochod-malysza-splonal-koniec-rajdu

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18319459/samochod-malysza-splonal-koniec-rajdu