Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Samochód Małysza spłonął w trakcie rajdu Dakar

Sport

„WIELKI PECH. Katastrofalna eksplozja na końcówce drugiego etapu. Próbowaliśmy ratować sytuację, ale nasz samochód momentalnie się zajął i spalił.. Niestety jesteśmy zmuszeni wycofać się z rajdu, bo dalej nie da się już jechać. Marzenia musimy odłożyć na kolejny rok. Jesteśmy bardzo smutni i rozczarowani, zwłaszcza że do mety odcinka mieliśmy niecałe 30 kilometrów. Dziękujemy, że byliście z nami…” – napisał na Facebooku były skoczek narciarski.
Na ok. 30 kilometrów przed metą II etapu rajdu Dakar prowadzony przez Adama Małysza buggy zapalił się, po czym doszczętnie spłonął. Na szczęście Małysz oraz jego pilot Rafał Marton nie ucierpieli, za to stracili cały znajdujący się w samochodzie bagaż, w tym paszporty. Nie są znane przyczyny pożaru.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18319459/samochod-malysza-splonal-koniec-rajdu

Udostępnij

Koniec długiej serii Realu Madryt

Sport cristiano ronaldo iker cassi liga hiszpańska piłka nożna primera division real madryt

Real Madryt długi czas budował serię zwycięstw i miał nadzieję na 23 wygraną z rzędu, jednak piłkarze z Walencji nie pozwolili „Królewskim” na opuszczenie stadionu Mestalla z kompletem punktów. Co prawda jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo, wykorzystując rzut karny, jednak w drugiej połowie piłka wpadała tylko do bramki strzeżonej przez Ikera Cassillasa. Najpierw po dośrodkowaniu Barragan

trafienie samobójcze zaliczył Pepe, a na 2:1 wynik ustalił Nicolas Otamendi. Real Madryt zakończył więc passę na wygraniu 22 meczów z rzędu (przed porażką z Walencją Real uległ Milanowi w meczu pokazowym).

W ostatniej kolejce szczęścia nie miała także FC Barcelona, która uległa Realowi Sociedad 1:0. W tabeli Real ma punkt przewagi nad Barceloną i jeden zaległy mecz w stosunku do Katalończyków.

Udostępnij Komentarze

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze