Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Samochód Małysza spłonął w trakcie rajdu Dakar

Sport

„WIELKI PECH. Katastrofalna eksplozja na końcówce drugiego etapu. Próbowaliśmy ratować sytuację, ale nasz samochód momentalnie się zajął i spalił.. Niestety jesteśmy zmuszeni wycofać się z rajdu, bo dalej nie da się już jechać. Marzenia musimy odłożyć na kolejny rok. Jesteśmy bardzo smutni i rozczarowani, zwłaszcza że do mety odcinka mieliśmy niecałe 30 kilometrów. Dziękujemy, że byliście z nami…” – napisał na Facebooku były skoczek narciarski.
Na ok. 30 kilometrów przed metą II etapu rajdu Dakar prowadzony przez Adama Małysza buggy zapalił się, po czym doszczętnie spłonął. Na szczęście Małysz oraz jego pilot Rafał Marton nie ucierpieli, za to stracili cały znajdujący się w samochodzie bagaż, w tym paszporty. Nie są znane przyczyny pożaru.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18319459/samochod-malysza-splonal-koniec-rajdu

Udostępnij

Koniec długiej serii Realu Madryt

Sport cristiano ronaldo iker cassi liga hiszpańska piłka nożna primera division real madryt

Real Madryt długi czas budował serię zwycięstw i miał nadzieję na 23 wygraną z rzędu, jednak piłkarze z Walencji nie pozwolili „Królewskim” na opuszczenie stadionu Mestalla z kompletem punktów. Co prawda jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo, wykorzystując rzut karny, jednak w drugiej połowie piłka wpadała tylko do bramki strzeżonej przez Ikera Cassillasa. Najpierw po dośrodkowaniu Barragan

trafienie samobójcze zaliczył Pepe, a na 2:1 wynik ustalił Nicolas Otamendi. Real Madryt zakończył więc passę na wygraniu 22 meczów z rzędu (przed porażką z Walencją Real uległ Milanowi w meczu pokazowym).

W ostatniej kolejce szczęścia nie miała także FC Barcelona, która uległa Realowi Sociedad 1:0. W tabeli Real ma punkt przewagi nad Barceloną i jeden zaległy mecz w stosunku do Katalończyków.

Udostępnij Komentarze

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze