Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Francja: hakerzy ukradli dane osobowe 2 mln klientów

Europa

Grupa hakerów o nazwie Linker Squad ukradła informacje bankowe prawie 2 milionów klientów. Jako dowód, że taki atak miał miejsce, złodzieje przesłali francuskim mediom zrzuty ekranów na których widać numery kont bankowych i kart kredytowych. Sprawcy twierdzą, że atakują wielkie firmy, które chcą rządzić światem, aby podważyć „ślepe zaufanie”, jakim darzą je klienci. Tym razem zaatakowali potężną grupę medialną TF1. Hakerzy dopuszczają możliwość sprzedania skradzionych danych organizacjom mafijnym, chyba, że TF1 zdecyduje się zapłacić bardzo wysoką sumę pieniędzy, żeby temu zapobiec.
Francuska grupa medialna, jako winną niedopatrzenia, oskarża firmę zajmującą się prenumeratami prasowymi. Jednocześnie przedstawiciele TF1 zapewnili, że luki w bezpieczeństwie zostały już usunięte.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-hakerzy-wykradli-dane-bankowe-2-mln-klientow,nId,1583249

Udostępnij

Ukraina: oddziały separatystów walczą między sobą

Europa batman donbas rosja separatyści ukraina ługańska republika ludowa

Zginął w zasadzce lider jednego z kilku separatystycznych ugrupowań działających w ługańskiej Republice Ludowej Aleksander Bednow zwany „Batmanem”. Zasadzkę urządziło inne ugrupowanie określające się jako „Milicja ludowa”. Zarzucała ona oddziałowi „Batmana”Według niektórych doniesień w strzelaninie razem z „Batmanem” zginęła jego żona i sześciu ochroniarzy.
– Wśród członków bandyckiej formacji Wostok narasta niezadowolenie z powodu braków w zaopatrzeniu w podstawowe produkty, a także braku pieniędzy. W ostatnich dniach terroryści nie otrzymali od swych rosyjskich opiekunów żadnego finansowego wsparcia – mówił wczoraj oficer prasowy operacji antyterrorystycznej. pułkownik Andryi Łysenko przekazując informacje o walkach między ugrupowaniami separatystów. W Donbasie trwają próby podporządkowania oddziałów separatystów jednemu dowództwu. Według niektórych źródeł ci, którzy nie chcą się podporządkować zastępowani są przez żołnierzy rosyjskich.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/batman-nie-zyje-egzekucja-wsrod-prorosyjskich-rebeliantow/j3c6l

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/batman-nie-zyje-egzekucja-wsrod-prorosyjskich-rebeliantow/j3c6l