Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Koniec długiej serii Realu Madryt

Sport

Real Madryt długi czas budował serię zwycięstw i miał nadzieję na 23 wygraną z rzędu, jednak piłkarze z Walencji nie pozwolili „Królewskim” na opuszczenie stadionu Mestalla z kompletem punktów. Co prawda jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo, wykorzystując rzut karny, jednak w drugiej połowie piłka wpadała tylko do bramki strzeżonej przez Ikera Cassillasa. Najpierw po dośrodkowaniu Barragan

trafienie samobójcze zaliczył Pepe, a na 2:1 wynik ustalił Nicolas Otamendi. Real Madryt zakończył więc passę na wygraniu 22 meczów z rzędu (przed porażką z Walencją Real uległ Milanowi w meczu pokazowym).

W ostatniej kolejce szczęścia nie miała także FC Barcelona, która uległa Realowi Sociedad 1:0. W tabeli Real ma punkt przewagi nad Barceloną i jeden zaległy mecz w stosunku do Katalończyków.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Freitag wygrywa w Innsbrucku, niezły występ Polaków

Sport kamil stoch noriaki kasai piotr żyła richard freitag simmonn ammann skoki narciarskie stefan kraft turniej czterech skoczni

Pobicie rekordu skoczni Bergisel (137 m) nie dało Stefanowi Kraftowi zwycięstwa w trzecim konkursie Turnieju Czterech Skoczni, rozgrywanym w Innsbrucku. Austriak, który popisał się świetnym lotem w I serii musiał uznać wyższość Richarda Freitaga. Trzecie miejsce, z równą liczbą punktów, zajęli Simon Ammann i Noriaki Kasai. W II serii rekord skoczni próbował poprawić jeszcze Michael Hayboeck, jednak zaliczył podpórkę.

W konkursie dobrze spisali się Polacy. Po pierwszej serii Piotr Żyła był 8., Kamil Stoch 10. (wygrali swoje pary), a Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł awansowali do II serii jako szczęśliwi przegrani. Ostatecznie Zniszczoł zakończył konkurs na 28 miejscu, Kubacki na 22, Żyła na 13, a Stoch na 7 lokacie.

W klasyfikacji generalnej TCS nadal prowadzi Stefan Kraft. Kamil Stoch jest ósmy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18305620/63-tcs-freitag-bierze-innsbruck-polacy-najlepiej-w-sezonie

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18305620/63-tcs-freitag-bierze-innsbruck-polacy-najlepiej-w-sezonie