Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Osiem bramek w derbach Londynu

Sport

Po bardzo dobrym meczu Tottenham okazał się lepszy od zespołu Jose Mourinho. Od samego początku spotkania nie brakowało dobrych akcji. Strzelania zaczął w 18 minucie Diego Costa, który dał prowadzenie Chelsea. Później do głosu doszli gospodarze, którzy jeszcze przed przerwą zmienili stan meczu na 3:1. Thibaut Courtois wyciągał piłkę z siatki po strzałach Harry’ego Kane, Danny’ego Rose’a i Androsa Townsenda.

W drugiej połowie na 4:1 podwyższył Kane, zdobywając swoją drugą bramkę. Dystans do Tottenhamu starał się zmniejszyć Eden Hazard, po godzinie gry doprowadzając do 4:2. Gospodarze, za sprawą Nacera Chadliego zdobyli piątą bramkę, a wynik meczu na 5:3 ustalił John Terry. Mimo porażki Chelsea zachowała prowadzenie w tabeli, jednak tyle samo punktów (46 po 20 meczach) ma wicelider, Manchester City.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18273452/chelsea-gorsza-od-tottenhamu-grad-goli-w-derbach

Udostępnij

Artur Boruc do końca sezonu w Bournemouth

Sport Artur Boruc Bournemouth championship liga angielska piłka nożna

Zgodnie z wcześniejszymi, nieoficjalnymi informacjami, bramkarz reprezentacji Polski, Artur Boruc do końca sezony pozostanie w Bournemouth. Do klubu z Championship (angielski drugi poziom rozgrywek) został wypożyczony we wrześniu z Southampton, gdy nie znalazł uznania w oczach nowego trenera Ronalda Koemana. Koeman sprowadził do zespołu innego bramkarza, Frasera Fostera, występującego przedtem w Celticu Glasgow.

Boruc początkowo miał grać w Bournemouth tylko do końca 2014 roku, jednak zespół z jego udziałem spisuje się znakomicie w lidze – jest liderem i z Borucem w bramce jeszcze nie przegrał ligowego meczu, notując na koncie 12 zwycięstw i 4 remisy. Zanim polski bramkarz dołączył do zespołu, ten znajdował się na 10 miejscu w tabeli.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,artur-boruc-oficjalnie-bournemouth-do-konca-sezonu-,artykul,529854,1,423.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,artur-boruc-oficjalnie-bournemouth-do-konca-sezonu-,artykul,529854,1,423.html