Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Osiem bramek w derbach Londynu

Sport

Po bardzo dobrym meczu Tottenham okazał się lepszy od zespołu Jose Mourinho. Od samego początku spotkania nie brakowało dobrych akcji. Strzelania zaczął w 18 minucie Diego Costa, który dał prowadzenie Chelsea. Później do głosu doszli gospodarze, którzy jeszcze przed przerwą zmienili stan meczu na 3:1. Thibaut Courtois wyciągał piłkę z siatki po strzałach Harry’ego Kane, Danny’ego Rose’a i Androsa Townsenda.

W drugiej połowie na 4:1 podwyższył Kane, zdobywając swoją drugą bramkę. Dystans do Tottenhamu starał się zmniejszyć Eden Hazard, po godzinie gry doprowadzając do 4:2. Gospodarze, za sprawą Nacera Chadliego zdobyli piątą bramkę, a wynik meczu na 5:3 ustalił John Terry. Mimo porażki Chelsea zachowała prowadzenie w tabeli, jednak tyle samo punktów (46 po 20 meczach) ma wicelider, Manchester City.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18273452/chelsea-gorsza-od-tottenhamu-grad-goli-w-derbach

Udostępnij

Artur Boruc do końca sezonu w Bournemouth

Sport Artur Boruc Bournemouth championship liga angielska piłka nożna

Zgodnie z wcześniejszymi, nieoficjalnymi informacjami, bramkarz reprezentacji Polski, Artur Boruc do końca sezony pozostanie w Bournemouth. Do klubu z Championship (angielski drugi poziom rozgrywek) został wypożyczony we wrześniu z Southampton, gdy nie znalazł uznania w oczach nowego trenera Ronalda Koemana. Koeman sprowadził do zespołu innego bramkarza, Frasera Fostera, występującego przedtem w Celticu Glasgow.

Boruc początkowo miał grać w Bournemouth tylko do końca 2014 roku, jednak zespół z jego udziałem spisuje się znakomicie w lidze – jest liderem i z Borucem w bramce jeszcze nie przegrał ligowego meczu, notując na koncie 12 zwycięstw i 4 remisy. Zanim polski bramkarz dołączył do zespołu, ten znajdował się na 10 miejscu w tabeli.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,artur-boruc-oficjalnie-bournemouth-do-konca-sezonu-,artykul,529854,1,423.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,artur-boruc-oficjalnie-bournemouth-do-konca-sezonu-,artykul,529854,1,423.html