Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosja zamierza zagarnąć sąsiednie kraje

Europa

powiedział były doradca prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina Andriej Iłłarionow w wywiadzie dla radiowej Jedynki, nie tylko należące kiedyś do ZSSR. Rosji wystarczy jego zdaniem sił i środków na najbliższe dwa lata imperialnej polityki, jaką prowadzi teraz, dlatego będzie to najniebezpieczniejszy okres dla sąsiadów Rosji.
Iłłarionow twierdzi, że prezydent Putin przedstawił plany odbudowy imperium 24 października na spotkaniu w Soczi. Przypomina, że Angela Merkel ujawniła rozmowy z Putinem o Ukrainie, Mołdawii, Serbii i zachodnich Bałkanach jako strefie rosyjskich wpływów. Nowy podział świata na strefy wpływów Putin proponował również prezydentowi USA Barackowi Obamie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/7/1691/Artykul/1301040,Byly-doradca-Putina-ostrzega-najblizsze-dwa-lata-kluczowe-dla-ekspansji-Rosji-

Udostępnij

Rosja nie zgadza się na wojska pokojowe na Ukrainie

Europa kryzys na ukrainie rada bezpieczeństwa onz rosja separatyści ukraina Witalij Czurkin wojska pokojowe

Ambasador Rosji przy ONZ Witalij Czurkin odrzucił apel prorosyjskich separatystów na Ukrainie. We wtorek informowaliśmy o tym, że żądali oni zwołania posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie wysłania wojsk międzynarodowych, w tym Rosji do akcji „humanitarnej” na wschodnią Ukrainę. Czurkin ocenił ten pomysł jako mało realistyczny. W skład sił pokojowych miały wejść m.in. wojska rosyjskie. Separatyści znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji po tym, jak premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk 5 listopada odciął jakikolwiek dopływ pieniędzy z budżetu państwa na wschód Ukrainy. Ukraińskie władze przewidują również przerwanie obsługi rachunków bankowych na tamtym terenie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1301144,Rosjanie-nie-chca-sil-pokojowych-w-Donbasie-Ma-to-male-szanse-na-realizacje

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1301144,Rosjanie-nie-chca-sil-pokojowych-w-Donbasie-Ma-to-male-szanse-na-realizacje