Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Stefan Hula zastąpi Kamila Stocha

Sport

Kontuzja Kamila Stocha nie pozwoli mu na udział w drugim już konkursie z cyklu Pucharu Świata. Zdobywca Kryształowej Kuli w miniony weekend nie wziął udziału w zawodach w Klingenthal, teraz lekarze reprezentacji orzekli, że lepiej będzie, jeśli Stoch nie wystąpi także w Kuusamo i wróci do rywalizacji w pełni zdrowy. Lider polskiej ekipy odczuwa jeszcze ból stawu skokowego, a lekarze obawiają się, by przy skrajnym zgięciu – w czasie dojazdu do progu skoczni – nie doznał kolejnej kontuzji. Decyzją trenera Łukasza Kruczka, zamiast Stocha do Finlandii na następny konkurs pojedzie Stefan Hula.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/ps-w-kuusamo-stefan-hula-zastapi-kamila-stocha/jwtzs

Udostępnij

Robert Lewandowski nominowany do drużyny roku

Sport cristiano ronaldo lionel messi piłka nożna Robert Lewandowski uefa

Polski napastnik Bayernu Monachium został wyróżniony przez ekspertów UEFA i znalazł się na liście zawodników nominowanych do jedenastki roku. Wyboru spośród 40 zawodników dokonają kibice, głosując na oficjalnej stronie UEFA. Razem z Lewandowskim zostali nominowani także m.in. Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic, Lionel Messi, Neymar (napastnicy), Xabi Alonso, Arjen Robben, Toni Kroos (pomocnicy), Ezequiel Garay, Philipp Lahm, Mats Hummels (obrońcy), Thibaut Courtois, Gianluigi Buffon (bramkarze).

Kibice mogą dokonywać teraz wyboru własnej Drużyny Roku. Głosy zostaną podliczone, a członkowie najlepszej drużyny zostaną ogłoszeni 9 stycznie 2015.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/robert-lewandowski-nominowany-do-druzyny-roku-uefa/0xk9y

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/robert-lewandowski-nominowany-do-druzyny-roku-uefa/0xk9y