Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Messi najlepszym strzelcem w historii Primera Division

Sport

Argentyńczyk Lionel Messi zdobył trzy bramki w sobotnim meczu Barcelony z Sevillą. Dla trzykrotnego zdobywcy Złotej Piłki były to bramki numer 251, 252 i 253 w lidze hiszpańskiej. Tym samym Messi pobił rekord Telmo Zarry, który zaliczył 251 trafień.

Już od trzech kolejek 27-latkowi brakowało zaledwie jednej bramki do pobicia rekordu, jednak nie mógł wpisać się na listę strzelców. W sobotę udało mu się pobić rekord w wielkim stylu, zaliczając hattricka. Po jednej bramce dołożyli Neymar i Ivan Rakitić, a Barcelona pokonała ostatecznie FC Sevilla 5:2.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,messi-strzela-hat-tricka-i-w-wielkim-stylu-pobija-rekord-zarry-,artykul,520667,1,459.html

Udostępnij

Polska bez Stocha nie awansowała do drugiej serii

Sport jan ziobro kamil stoch konkurs drużynowy piotr żyła puchar świata skoki narciarskie

Polska drużyna skoczków wystartowała w konkursie drużynowym w Klingenthal bez narzekającego na uraz stawu skokowego Kamila Stocha i spisała się znacznie poniżej oczekiwań. Jako pierwszy w polskiej ekipie skakał Piotr Żyła. Po jego próbie Polska była na prowadzeniu, a po występie Stefana Huli utrzymała miejsce w czołówce. Gorzej spisali się Dawid Kubacki i Jan Ziobro. Po skokach tych zawodników Polska o 0,1 pkt przegrała walkę z Austrią o ósme miejsce i nie zakwalifikowała się do drugiej serii.

W niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny. Decyzja o udziale w nim Kamila Stocha ma zapaść w ostatniej chwili.

Wyniki konkursu:

1. Niemcy 1098,0 pkt

2. Japonia 1068,9

3. Norwegia 1061,2

9. Polska 477,2

(Piotr Żyła 135 m, Stefan Hula 126,5 m, Dawid Kubacki 121 m, Jan Ziobro 121,5 m)

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/ps-w-klingenthal-dostalismy-w-tylek-trener-kruczek-do-zawodnikow-katastrofa/xrh9c

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/ps-w-klingenthal-dostalismy-w-tylek-trener-kruczek-do-zawodnikow-katastrofa/xrh9c