Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ruch Narodowy zapowiada demonstracje w całym kraju

Polska

przed siedzibami komisji i komisarzy wyborczych na dziś i jutro. Centralna demonstracja pod hasłem „Stop manipulacjom wyborczym” odbyć ma się jutro w Warszawie. Uczestnicy demonstracji zwołują się na mediach społecznościowych. Manifestanci żądają dymisji sędziów PKW, powtórzenia wyborów i wprowadzenia zmian w prawie wyborczym.
Organizatorzy manifestacji krytykują PiS za odcinanie się od protestów. – Wczorajszy dzień doskonale pokazał, kto jest w Polsce prawdziwą opozycją, a kto jest pseudoopozycją – ocenił jeden z liderów RN Robert Winnicki
Jak pisaliśmy, po wczorajszej wieczornej demonstracji grupa jej uczestników weszła do sali konferencyjnej Państwowej Komisji Wyborczej. Po kilku godzina policja zmusiła ich do opuszczenia sali i budynku. Według najnowszych informacji policja zatrzymała i przesłuchała 12 osób jako podejrzanych o naruszenie miru domowego. Wśród zatrzymanych są fotoreporter PAP Tomasz Gzell i dziennikarz TV Republika Jan Pawlicki.
Państwowa Komisja Wyborcza wznowiła dziś o godzinie 11 prace nad liczeniem głosów, wcześniej podjąwszy uchwałę o wznowieniu prac. Siedziba PKW jest strzeżona przez policję.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://telewizjarepublika.pl/ruch-narodowy-zapowiada-dalsze-protesty-i-krytykuje-pis-quotoni-sa-malowana-opozycja-my-jestesmy-prawdziwiquot,14117.html

Udostępnij

Do budynku PKW wtargnęli demonstranci, usunęła ich policja

Polska kongres nowej prawicy Państwowa Komisja Wyborcza PKW protest Ruch Narodowy Warszawa Wybory samorządowe 2014

Policja usunęła nocą z czwartku na piątek demonstrantów okupujących siedzibę Państwowej Komisji Wyborczej, zatrzymując 12 osób, a 8 wzywając jako świadków. Wśród zatrzymanych jest szefowa Solidarnych 2010 Ewa Stankiewicz oraz reżyser Grzegorz Braun.
Budynek okupowała grupa uczestników czwartkowej demonstracji na rzecz powtórzenia wyborów samorządowych. W większości byli to sympatycy Kongresu Nowej Prawicy i Ruchu Narodowego. Protest wspierali Ewa Stankiewicz ze stowarzyszenia Solidarni 2010, reżyser Grzegorz Braun, poseł Przemysław Wipler, Janusz Korwin Mikke i Krzysztof Bosak. Po około godzinie od rozpoczęcia demonstracji grupa 20-30 osób wtargnęła do Sali konferencyjnej PKW. W związku z tym Komisja uchwaliła, że wydarzenia te „stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa członków PKW, pracowników KBW i dokumentacji wyborczej” oraz że przerywa pracę do czasu usunięcia zagrożenia.

https://www.youtube.com/watch?v=PFHZZJoYeqk&feature=player_detailpage

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/17729602/prawicowcy-wtargneli-do-pkw-komisja-przerwala-prace-najwieksze-partie-potepiaja-taka-forme-protestu

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/17729602/prawicowcy-wtargneli-do-pkw-komisja-przerwala-prace-najwieksze-partie-potepiaja-taka-forme-protestu