Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Do budynku PKW wtargnęli demonstranci, usunęła ich policja

Polska

Policja usunęła nocą z czwartku na piątek demonstrantów okupujących siedzibę Państwowej Komisji Wyborczej, zatrzymując 12 osób, a 8 wzywając jako świadków. Wśród zatrzymanych jest szefowa Solidarnych 2010 Ewa Stankiewicz oraz reżyser Grzegorz Braun.
Budynek okupowała grupa uczestników czwartkowej demonstracji na rzecz powtórzenia wyborów samorządowych. W większości byli to sympatycy Kongresu Nowej Prawicy i Ruchu Narodowego. Protest wspierali Ewa Stankiewicz ze stowarzyszenia Solidarni 2010, reżyser Grzegorz Braun, poseł Przemysław Wipler, Janusz Korwin Mikke i Krzysztof Bosak. Po około godzinie od rozpoczęcia demonstracji grupa 20-30 osób wtargnęła do Sali konferencyjnej PKW. W związku z tym Komisja uchwaliła, że wydarzenia te „stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa członków PKW, pracowników KBW i dokumentacji wyborczej” oraz że przerywa pracę do czasu usunięcia zagrożenia.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/17729602/prawicowcy-wtargneli-do-pkw-komisja-przerwala-prace-najwieksze-partie-potepiaja-taka-forme-protestu

Udostępnij

Chcemy nieść posłanie miłosiernego Boga do Polski

Polska Europa islam Niemcy prawo szariatu salafici szariat terroryści islamscy

– powiedział Gazecie Wyborczej jeden z przywódców muzułmańskich salafitów w Niemczech Sven Lau. To da się zrobić – zapewnił. Niemieccy salafici są radykalnym islamskim ugrupowaniem powiązanym z terrorystami. Twierdzą, że w ich szeregach jest już wielu polskich imigrantów.
Rozmówca gazety we wrześniu tego roku wraz z 11 innymi współwyznawcami zorganizował w Wuppertalu islamską policję obyczajową, która na ulicach miasta napominała przechodniów, żeby nie chodzili do salonów gier i dyskotek.
Akcje salafitów obejmują kolejne miasta niemieckie. Oficjalnie salafici twierdza, że nie popierają państwa islamskiego, ale według niemieckiej policji rekrutują ochotników do walki w Iraku i Syrii oraz zbierają pieniądze na wsparcie IS.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,16996906,Niemieccy_glosiciele_radykalnego_islamu_szykuja_ofensywe.html#ixzz3JbjRdhkX

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,16996906,Niemieccy_glosiciele_radykalnego_islamu_szykuja_ofensywe.html#ixzz3JbjRdhkX