Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Błaszczykowski wrócił na boisko

Sport

Jakub Błaszczykowski po kilku tygodniach przerwy wrócił w środę na boisko. W sparingowym meczu Borussii Dortmund z TSV Havelse kapitan reprezentacji Polski zagrał pół godziny.

2014 rok nie był szczęśliwy dla pomocnika Borussii Dortmund. W styczniu nabawił się kontuzji w meczu z Augsburgiem – zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. W sierpniu Błaszczykowski powoli wracał do gry, jednak już na początku września na treningu uszkodził mięsień czworogłowy. Po kolejnym, tym razem dwumiesięcznym odpoczynku od piłki Błaszczykowski znów ma szansę wywalczyć miejsce w podstawowej jedenastce Borussii Dortmund. Jego klub po 11 kolejkach zajmuje dopiero 15 miejsce w tabeli Bundesligi.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/jakub-blaszczykowski-wrocil-do-gry/2605d

Udostępnij

Szesnastu Polaków pojedzie w Dakarze

Sport adam małysz dakar krzysztof hołowczyc rajdy samochodowe

Wśród nich nie zabraknie zawodników, którzy w zeszłym roku uplasowali się na wysokich miejscach – m.in. Krzysztof Hołowczyc był szósty. W najbliższej edycji na trasy Ameryki Południowej samochodami ruszą: Krzysztof Hołowczyc (z pilotem Xavierem Panserim z Francji), Marek Dąbrowski i Jacek Czachor, Adam Małysz i Rafał Marton oraz Piotr Beaupre i Jacek Lisicki.

Polskę reprezentować będą także motocykliści: Jakub Przygoński, Jakub Piątek, Paweł Stasiaczek, Michał Hernik i Maciej Berdysz. Jeden Polak ruszy w trasę quadem – będzie to Rafał Sonik.

Reprezentanci Polski pojadę także ciężarówkami – będą to Jarosław Kazberuk i Robin Szustkowski, których wspomoże Czech Filip Skrobanek. Ostatnim Polakiem jest należący do holendersko-belgijskiego zespołu Dariusz Rodewald, któremu w 2012 roku udało się wygrać Dakar. Pochodzący z Olesna mechanik korzysta w rajdzie z holenderskiej licencji.

Rajd rozpocznie się 4 stycznie w Buenos Aires.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/motosporty/rajdy,16-polakow-wystartuje-w-rajdzie-dakar,artykul,519819,1,352.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/motosporty/rajdy,16-polakow-wystartuje-w-rajdzie-dakar,artykul,519819,1,352.html