Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Atak zimy w USA i paraliż w Buffalo

Świat

W prawie wszystkich stanach USA temperatura spadła poniżej zera. W wielu miejscach opady śniegu spowodowały bardzo trudne warunki na drogach, w tym na głównej autostradzie stanowej New York State Thruway. Władze zamknęły tę drogę na odcinku 212 km wzdłuż wybrzeży jezior Erie i Ontario. Wiele samochodów utknęło w zaspach. Policjanci na skuterach śnieżnych przywozili kierowcom koce i gorące napoje. W Buffalo, w stanie Nowy Jork przeszła również burza śnieżna, która doprowadziła do paraliżu miasta. Gubernator stanu wprowadził stan wyjątkowy w 10 okręgach. Do pomocy ruszyła nawet Gwardia Narodowa, żeby pomóc mieszkańcom małych miejscowości.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-atak-zimy-w-sniegu-utknely-samochody-miasta-sparalizowane,nId,1559627

Udostępnij

Jerozolima: pięciu zabitych w synagodze

Świat atak terrorystyczny Izrael Jerozolima pales Palestyna synagoga zachodni brzeg

zaatakowanej wczoraj przez dwóch mężczyzn uzbrojonych w siekiery i noże. Rannych zostało dziewięć osób, pięć z nich jest w stanie krytycznym. Obydwóch napastników zastrzeliła policja. Jej rzecznik Micky Rosenfeld powiedział,ze był to atak terrorystyczny.
W Jerozolimie i na Zachodnim Brzegu Jordanu w ciągu ostatniego miesiąca Palestyńczycy zabili pięciu Izraelczyków i jednego zagranicznego turystę. W starciach z policją zginęło kilkunastu Palestyńczyków uczestniczących w atakach.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-atak-na-synagoge-w-jerozolimie-nie-zyje-piec-osob,nId,1553690

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-atak-na-synagoge-w-jerozolimie-nie-zyje-piec-osob,nId,1553690