Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Remis na koniec roku

Sport

W ostatnim meczu w 2014 roku w środowy wieczór reprezentacja Polski zremisowała towarzysko ze Szwajcarią 2:2. Po pierwszym minutach Polska przegrywała jednak z Helwetami 1:0. Dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy do bramki gości trafił Artur Jędrzejczyk. W drugiej połowie fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się wprowadzony z ławki Arkadiusz Milik, który dał Polsce prowadzenie 2:1. Korzystnego rezultatu nie udało się jednak utrzymać do końca – w 87 minucie Łukasza Fabiańskiego precyzyjnym strzałem pokonał Fabian Frei. Polacy grali już jednak w osłabionym składzie – w 83 minucie za skompletowanie dwóch żółtych kartek plac gry musiał opuścić Michał Żyro.

Kolejne mecze zespół Adama Nawałki rozegra wiosną.

Polska – Szwajcaria 2:2 (1:1)

Bramki: Artur Jędrzejczyk 45+1, Arkadiusz Milik 61 – Josip Drmic 4, Fabian Frei 87