Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Boruc zacznie, Fabiański skończy – dziś mecz ze Szwajcarią

Sport

Dobrze spisujący się w barwach Bournemouth (angielska druga liga) Artur Boruc wyjdzie w podstawowej jedenastce reprezentacji Polski na towarzyski mecz ze Szwajcarią we Wrocławiu. Selekcjoner polskiej kadry, Adam Nawałka, zaznaczył, że po 45 minutach Boruca zmieni Łukasz Fabiański. Trener nie zdradził jeszcze nazwisk  pozostałych piłkarzy, którzy zagrają ze Szwajcarią – poda je dopiero po przedmeczowej odprawie. Przyznał też, że będzie chciał wypróbować ustawienie z jednym napastnikiem.

Mecz we Wrocławiu będzie ostatnim spotkaniem polskiej reprezentacji w 2014 roku.

Transmisja w TVP 1 rozpocznie się o 20.25 w TVP 1, natomiast początek meczu zaplanowano na 20.45.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,boruc-wyjdzie-w-podstawowym-skladzie,artykul,519181,1,291.html

Udostępnij

Polacy bez medali na ciężarowych MŚ

Sport adrian zieliński arkadiusz michalski mistrzostwa świata podnoszenie ciężarów tomasz zieliński

Żaden z reprezentantów Polski nie wróci z Ałmaty w Kazachstanie z medalem mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów. W piątek przed medalową szansą stanął Adrian Zieliński, który jednak spalił wszystkie trzy podejścia w rwaniu i nie został sklasyfikowany w dwuboju. Lepiej spisał się młodszy brat Adriana, Tomasz Zieliński, który wyrwał 172 kg, a podrzucił 211 kg, co dało mu siódme miejsce w dwuboju.

W niedzielę w grupie A wystąpił Arkadiusz Michalski (kat. 105 kg), w turnieju zabrakło brązowego medalisty sprzed roku, Bartłomieja Bonka, który leczy kontuzję. Kategorię wygrał reprezentant Kazachstanu,  Ilia Iljin, który  uzyskał 432 kg (190+242), ustanawiając jednocześnie rekord świata w podrzucie. Michalski (175+222) zajął szóste miejsce.

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://pzpc.pl/?k1=1&art=4800

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://pzpc.pl/?k1=1&art=4800