Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Skra wygrywa z Lotosem ale traci pozycję lidera

Sport

Pięć setów trwało niedzielne spotkanie w Bełchatowie, w którym Skra podejmowała Lotos Trefl Sopot. Mecz lepiej zaczęli goście, którzy w pierwszym secie prowadzili 10:5, jednak wybił ich z rytmu czas wzięty przez Miguela Falascę i Skra doprowadziła do stanu 11:11. Do końca starcie było wyrównane i mimo piłki setowej dla Lotosu, Skra zwyciężyła. Bełchatowianie wygrali drugiego seta, a w trzecim po zaciętej walce górą był Lotos, wygrywając 30:28. W czwartej odsłonie ponownie lepsi okazali się zawodnicy z Gdańska, doprowadzając do tie-breaku. W piątym starciu wygrała Skra, zapisując na swym koncie kolejne zwycięstwo w lidze. Bełchatowianie stracili jednak pozycję lidera – zwycięstwo za komplet punktów z Transferem Bydgoszcz zaliczyła Asseco Resovia, wyprzedzając Skrę o punkt w ligowej tabeli.

MVP meczu został wybrany zdobywca 26 punktów, Mariusz Wlazły.

PGE Skra Bełchatów – Lotos Trefl Gdańsk 3:2 (29:27, 25:19, 28:30, 19:25, 16:14)
poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/siatkowka/plus-liga/plusliga-szlagier-nie-zawiodl-pge-skra-belchatow-stracila-pozycje-lidera/hj2qm

Udostępnij

Kolejna kontuzja w kadrze, Piszczek opuścił zgrupowanie

Sport kontuzja piłka nożna reprezentacja polski Łukasz Piszczek

Obrońca reprezentacji Polski Łukasz Piszczek opuścił zgrupowanie reprezentacji narodowej i nie zagra we wtorkowym meczu towarzyskim ze Szwajcarią. Piszczek uskarżał się na ból pleców. – Przyczyną wyjazdu Piszczka jest przeciążeniowy ból kręgosłupa – przekazał mediom rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski. Obrońca wrócił do Niemiec, gdzie zajmą się nim klubowi lekarze Borussii Dortmund.

Jeszcze podczas meczu z Gruzją kontuzji łokcia doznał Kamil Grosicki. W sobotę zawodnik przeszedł trzygodzinny zabieg, podczas którego zajęto się uszkodzonymi więzadłami i złamaną kością promieniową. Prawdopodobnie przerwa w treningach Kamila Grosickiego potrwa około trzech miesięcy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,lukasz-piszczek-wyjechal-ze-zgrupowania-reprezentacji-polski,artykul,518815,1,291.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,lukasz-piszczek-wyjechal-ze-zgrupowania-reprezentacji-polski,artykul,518815,1,291.html