Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Kolejna kontuzja w kadrze, Piszczek opuścił zgrupowanie

Sport

Obrońca reprezentacji Polski Łukasz Piszczek opuścił zgrupowanie reprezentacji narodowej i nie zagra we wtorkowym meczu towarzyskim ze Szwajcarią. Piszczek uskarżał się na ból pleców. – Przyczyną wyjazdu Piszczka jest przeciążeniowy ból kręgosłupa – przekazał mediom rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski. Obrońca wrócił do Niemiec, gdzie zajmą się nim klubowi lekarze Borussii Dortmund.

Jeszcze podczas meczu z Gruzją kontuzji łokcia doznał Kamil Grosicki. W sobotę zawodnik przeszedł trzygodzinny zabieg, podczas którego zajęto się uszkodzonymi więzadłami i złamaną kością promieniową. Prawdopodobnie przerwa w treningach Kamila Grosickiego potrwa około trzech miesięcy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,lukasz-piszczek-wyjechal-ze-zgrupowania-reprezentacji-polski,artykul,518815,1,291.html

Udostępnij

Łukasz Kubot nie zagra w finale Masters

Sport masters tenis łukasz kubot

Na półfinale skończyła się przygoda Łukasza Kubota z tegorocznym turniejem Masters deblistów. Polak i jego szwedzki partner Robert Lindstedt świetnie zaprezentowali się w fazie grupowej, wygrywając wszystkie trzy mecze. W meczu półfinałowym zmierzyli się z chorwacko-brazylijską parą Ivan Dodig/Marcelo Melo. Pierwszy set do stanu 4:4 był bardzo wyrównany, potem jednak Polakowi i Szwedowi udało się przełamać rywali i wygrać 6:4. W drugim starciu znów padł wynik 6:4, jednak tym razem dla pary Dodig/Melo. W trzecim starciu (super tie-breaku) górą byli Chorwat i Brazylijczyk, wygrywając 10:6. W finale Melo i Dodig zmierzą się z Bobem i Mike’m Bryanami.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/tenis,lukasz-kubot-i-robert-lindstedt-przegrali-w-atp-world-tour-finals,artykul,518678,1,289.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/tenis,lukasz-kubot-i-robert-lindstedt-przegrali-w-atp-world-tour-finals,artykul,518678,1,289.html