Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Łukasz Kubot w półfinale Masters

Sport

Łukasz Kubot i Robert Lindstedt wygrali w środę mecz z Bruno Soaresem i Alexandrem Peyą, przez co awansowali do półfinału rozgrywek Barclays ATP World Tour Finals. Polak i jego szwedzki partner pokonali parę złożoną z Brazylijczyka i Austriaka 6:4, 3:6, 10:6. W poniedziałek Kubot i Lindstedt pokonali amerykański debel braci Bryan. W piątek czeka ich trzeci mecz grupowy z parą Jean-Julien Royer – Horia Tecau, jednak bez względu na wynik spotkania Łukasz Kubot i jego partner zagrają w sobotę o wejście do finału imprezy.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/tenis,lukasz-kubot-i-robert-lindstedt-w-polfinale-atp-world-tour-finals,artykul,517924,1,289.html

Udostępnij

Ponad 12 tysięcy biegaczy ukończyło warszawski Bieg Niepodległości

Sport biegi Święto Niepodległości

W XXVI Biegu Niepodległości triumfował Łukasz Parszczyński z czasem 30.03. Wśród kobiet najlepsza była Iwona Lewandowska – 33.15. Bieg odbył się tradycyjnie 11 listopada, w dniu Święta Niepodległości.

W warszawskim biegu startujący rywalizowali na 10 km. Dobiec do mety udało się aż 12 295 osobom, co jest rekordem w historii zawodów w Polsce. Oprócz biegaczy pełnosprawnych rywalizowali także sportowcy na wózkach. W tej kategorii najlepsi byli Bogdan Król i Monika Pudlis.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/9210,1156312-Bieg-Niepodleglosci-na-mecie--Pobieglo-kilka-tysiecy-osob.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/9210,1156312-Bieg-Niepodleglosci-na-mecie--Pobieglo-kilka-tysiecy-osob.html