Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Legia Warszawa przegrała w Szczecinie

Sport

W niedzielnym meczu 15 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała w Szczecinie z Pogonią 2:1. Podopieczni Jana Kociana szybko otworzyli wynik meczu – w 14 minucie dośrodkowanie Adama Frączczaka wykończył Rafał Murawski, natomiast przed przerwą sam Frączczak podwyższył na 2:0. W drugiej części spotkania gola zdobył Jakub Rzeźniczak, ustalając wynik na 2:1. W doliczonym czasie czerwoną kartkę za uderzenie rywala ujrzał Tomasz Jodłowiec z Legii.

Mimo porażki w Szczecinie Legia utrzymała prowadzenie w ligowej tabeli, jednak warszawski zespół ma tylko punkt przewagi nad Śląskiem Wrocław.

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 2:1 (2:0)

Bramki: Rafał Murawski 13, Adam Frączczak 38 – Jakub Rzeźniczak 72