Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Skra Bełchatów wciąż niepokonana

Sport

Osiem meczów i osiem zwycięstw – to bilans tegorocznych spotkań w PlusLidze mistrza Polski, PGE Skry Bełchatów. W sobotnim meczu we własnej hali Skra pierwszego seta z Effectorem Kielce przegrała do 18 –  w tej partii trener Miguel Angel Falasca zdecydował się nie wprowadzać na boisko Mariusza Wlazłego i Nicolasa Uriarte. Później obaj znaleźli się już na parkiecie, a to odmieniło obraz meczu i pozwoliło Skrze na zwycięstwo 3:1. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany pochodzący z Serbii środkowy Srećko Lisiniac.

PGE Skra Bełchatów – Effector Kielce 3:1 (18:25, 25:18, 25:23, 25:16)

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.plusliga.pl/news/id/10197

Udostępnij

Artur Szpilka pokonał Tomasza Adamka

Sport Artur Szpilka boks Tomasz Adamek waga ciężka

Artur Szpilka jednogłośnie na punkty pokonał Tomasza Adamka. Pojedynek dwóch polskich bokserów wagi ciężkiej odbył się w nocy z soboty na niedzielę w Krakowie.

Walka Adamka i Szpilki była głównym wydarzeniem Polsat Boxing Night. 25-letni zawodnik z Wieliczki w przekroju całej walki wywarł na sędziach korzystniejsze wrażenie niż 37-letni były mistrz świata (w kategoriach: półciężkiej i junior-ciężkiej) Tomasz Adamek. Sędziowie punktowali 94-96, 92-98, 94-96 – wszyscy na korzyść Szpilki.

W wypowiedzi po walce Tomasz Adamek zapowiedział zakończenie kariery.

Podczas gali odbyło się sześć walk – w innych m.in. Dawid „Cygan” Kostecki przegrał na punkty z Andrzejem Sołdrą, a Grzegorz Proksa został znokautowany przez Macieja Sulęckiego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/boks/polsat-boxing-night-artur-szpilka-wygral-na-punkty-z-tomaszem-adamkiem-wielka-wojna-w/45f7h

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/boks/polsat-boxing-night-artur-szpilka-wygral-na-punkty-z-tomaszem-adamkiem-wielka-wojna-w/45f7h