Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Nagranie zostało ujawnione przez reporterów Super Expressu. Przedstawia Przemysława Wiplera z Kongresu Nowej Prawicy bitego 30.10. 2013 przez policjantów.

Udostępnij

Przemysław Wipler pobity przez policję – nagranie z monitoringu

Najważniejsze zadania polskiej polityki zagranicznej przedstawił w Sejmie nowy minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna, który zastąpił na tym stanowisku Radosława Sikorskiego. Wśród zadań, jakie realizować będzie nasza dyplomacja pod jego kierunkiem dominują związane z polityką wschodnią: kwestie Rosji, Ukrainy, niebezpieczeństwa nowej zimnej wojny, prawa państw powstałych z dawnych sowieckich republik do niepodległości. Wspomniał też o sprawie wraku Tu-154 i niezamkniętym śledztwie smoleński. Wśród innych zadań polityki Schetyna wymienił kwestię Afganistanu i udziału Polski w nowej misji w tym kraju oraz oświadczył, że Polska zdecydowała się na wejście do strefy euro, ale obecnie nie da się określić terminu.

Udostępnij

Grzegorz Schetyna w Sejmie o polityce zagranicznej

Afganistan euro minister spraw zagranicznych rosja schetyna Sejm ukraina

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3636212,sejm-debata-o-polskiej-polityce-zagranicznej-pis-schetyna-nie-moze-byc-ministrem-niemocy,id,t.html?cookie=1

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3636212,sejm-debata-o-polskiej-polityce-zagranicznej-pis-schetyna-nie-moze-byc-ministrem-niemocy,id,t.html?cookie=1