Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Legia awansowała do 1/16 finału Ligi Europy

Sport

Legia Warszawa na własnym boisku wygrała z ukraińskim Metalistem Charków 2:1. Podopieczni Henninga Berga odnieśli tym samym czwarte zwycięstwo w czwartym meczu fazy grupowej tegorocznej Ligi Europy. Początek czwartkowego meczu nie był jednak pomyślny dla Legii.

W 22 minucie gry pięknym uderzeniem z przewrotki popisał się Wasyl Kobin, otwierając wynik spotkania. Prowadzenie zespołu z Ukrainy nie trwało długo. Już siedem minut później dośrodkowanie z rzutu rożnego Michała Kucharczyka wykończył strzałem głową Marek Saganowski, doprowadzając do wyrównania. W drugiej połowie spotkania wynik długo nie zmieniał się, jednak w 84 minucie podanie od Orlando Sa świetnie wykorzystał Słowak Ondrej Duda, dając Legii prowadzenie 2:1. Do końcowego gwizdka wynik nie zmienił się.

Dzięki remisowi Lokeren z Trabzonsporem (1:1) warszawska Legia jest już pewna awansu do fazy pucharowej rozgrywek Ligi Europy, mimo że zostały jej jeszcze dwa rewanżowe spotkania w grupie. Losowanie par 1/16 finału odbędzie się 15 grudnia w Nyonie, natomiast mecze tej fazy zaplanowane są na 19 i 26 lutego.

Legia Warszawa – Metalist Charków 2:1 (1:1)

Bramki: Marek Saganowski 29, Ondrej Duda 84 – Wasyl Kobin 22

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.90minut.pl/news/242/news2423087-Awans-Legii.html

Udostępnij

2 mecze, 4 punkty - październikowy bilans polskiej reprezentacji

Sport

Udostępnij Komentarze

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze