Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Eksplozja w domu jednorodzinnym w Warszawie

Polska

Zginął jeden mężczyzna, a dwóch trafiło do szpitala. Piotr Świstak ze stołecznej policji poinformował również, że z domu przy ulicy Waligórskiej wyprowadzono jeszcze pięć innych osób. W domu policja odnalazła ogólnodostępne środki wybuchowe. Na miejsce wezwano więc pirotechników. Oprócz policjantów na miejsce od razu przybyła straż pożarna. Funkcjonariusze obu służb wstępnie ustalili, że dwudziestokilkuletni mężczyźni próbowali skonstruować petardę własnej roboty. Po wybuchu nie doszło do pożaru, ale jego siła  była na tyle potężna, że pokój został mocno uszkodzony, a z okien powypadały szyby.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/477856/Eksplozja-domowej-roboty-petardy-Nie-zyje-1-osoba-2-sa-w-szpitalu/

Udostępnij

Trzeci napad na właściciela kantoru

Polska Bochnia Jabłonki kantor napad na kantor napastnicy punkt wymiany walut Siedlce szpital złodzieje

Tym razem w Siedlcach dwaj zamaskowani mężczyźni wczoraj późnym wieczorem obezwładnili gazem oraz pałkami i okradli 58-letniego pracownika kantoru. Pokrzywdzony  z urazem oka przebywa na obserwacji w szpitalu. Jego życie nie jest zagrożone. Policja w Siedlcach powołała już specjalną grupę, która próbuje ustalić tożsamość przestępców.

Podobne napady zdarzyły się w tym tygodniu w Bochni i w Jabłonce. W Bochni pracownik wracając do domu został postrzelony w klatkę piersiową i zmarł w szpitalu. Ranna została również kobieta przypadkowo przebywająca w pobliżu, która również trafiła do szpitala ale z lżejszymi obrażeniami. W Jabłonce natomiast do kantoru weszło dwóch mężczyzn i użyli wobec pracownika gazu obezwładniającego. Napastnicy ukradli około 200 tysięcy złotych. Pracownik kantoru trafił do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1272384,Napad-na-kantor-w-Jablonce-Napastnicy-zabrali-torbe-z-pieniedzmi/?utm_source=box&utm_medium=link&utm_campaign=related

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1272384,Napad-na-kantor-w-Jablonce-Napastnicy-zabrali-torbe-z-pieniedzmi/?utm_source=box&utm_medium=link&utm_campaign=related