Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Trzeci napad na właściciela kantoru

Polska

Tym razem w Siedlcach dwaj zamaskowani mężczyźni wczoraj późnym wieczorem obezwładnili gazem oraz pałkami i okradli 58-letniego pracownika kantoru. Pokrzywdzony  z urazem oka przebywa na obserwacji w szpitalu. Jego życie nie jest zagrożone. Policja w Siedlcach powołała już specjalną grupę, która próbuje ustalić tożsamość przestępców.

Podobne napady zdarzyły się w tym tygodniu w Bochni i w Jabłonce. W Bochni pracownik wracając do domu został postrzelony w klatkę piersiową i zmarł w szpitalu. Ranna została również kobieta przypadkowo przebywająca w pobliżu, która również trafiła do szpitala ale z lżejszymi obrażeniami. W Jabłonce natomiast do kantoru weszło dwóch mężczyzn i użyli wobec pracownika gazu obezwładniającego. Napastnicy ukradli około 200 tysięcy złotych. Pracownik kantoru trafił do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1272384,Napad-na-kantor-w-Jablonce-Napastnicy-zabrali-torbe-z-pieniedzmi/?utm_source=box&utm_medium=link&utm_campaign=related

Udostępnij

Tysiące policjantów czuwa nad bezpieczeństwem

Polska akcja znicz cmentarz policja Wszystkich Świętych Zaduszki zbiórka pieniędzy zmiany organizacji ruchu

Rozpoczął się dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku Polacy odwiedzają groby zmarłych ze swoich rodzin na cmentarzach w całym kraju. To oznacza ogromny ruch na drogach, korki i utrudnienia. W okolicach cmentarzy wprowadzono zmiany w organizacji ruchu. Policjanci ostrzegają przed nadmierną prędkością, apelują o rozsądek i zwracanie uwagi na pieszych, a przede wszystkim o dostosowywanie się do poleceń funkcjonariuszy policji. Już dzisiaj rano doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na drodze krajowej nr 92 – dwie osoby zostały ranne, a droga jest zablokowana.

Na cmentarzach w całym kraju odbywa się zbiórka pieniędzy, z której dochód zostanie przeznaczony na ratowanie najważniejszych zabytkowych nagrobków.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/polacy-ruszaja-na-cmentarze-bezpieczenstwa-pilnuja-tysiace-policjantow,483905.html#

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/polacy-ruszaja-na-cmentarze-bezpieczenstwa-pilnuja-tysiace-policjantow,483905.html#