Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Od 1530 zł do 1599 zł miesięcznie zarobi w Amazonie

Finanse

po 2 tys. pracowników otwartego dziś centrum logistycznego pod Wrocławiem i otwieranego jutro pod Poznaniem. To około 300 zł więcej niż płaca minimalna i od 200 do 250 zł mniej niż najczęściej wypłacane wynagrodzenie. Amazon zapewnia ponadto premię zależnie od jakości pracy, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, darmowy dojazd do pracy do 80 km, ciepły posiłek za złotówkę i 26 dni płatnego urlopu.
Pracownicy pracują cztery dni w tygodniu na 10 godzinnych zmianach od 6 do 16:30 – półgodzinna przerwa nie jest wliczana do czasu pracy – i od 18:00 do 4:30.
Amazon zatrudni też po 3 tys. pracowników tymczasowych w każdym z centrów na czas przedświąteczny.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Amazon-zaczal-prace-w-Polsce-1530-na-reke-za-10-godzin-pracy-dziennie-a34789

Udostępnij

Co trzeci internauta korzysta z płatności online

Finanse dotpay ecommerce Internet płatności płatności internetowe

35% polskich internautów, czyli 10% wszystkich Polaków, korzysta z szybkich płatności online, podaje jak wynika z raportu CROSS-BORDER ECOMMERCE REPORT opublikowanego przez The Paypers. Inne popularne formy płatności to karta kredytowa (10%) i zwykłe przelewy bankowe (7%). Korzystamy również z płatności mobilnych, przekazem pocztowym, SMS-em i innych. 45% internautów nie korzysta z żadnej formy płatności i płaci gotówką przy odbiorze.

płatności internetowe

W Polsce działa aż siedmiu dużych operatorów płatności internetowe, najważniejsi to Dotpay (najstarszy operator w Polsce), eCard, PayU (działa w 7 krajach) i Przelewy24.

Najczęściej płacimy za produkty do domu i ogrodu, ale ta branża może szybko zostać przegoniona przez produkty żywnościowe, co wynika z szybkiego rozwoju super- i hipermarketów oferujących dostawę zakupów do domu.

Aż 20% wszystkich zakupów online dokonujemy z urządzenia mobilnego (telefon, tablet). Sprzedaż online w 2013 roku osiągnęła poziom 17,7 mld złotych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.pap.pl/pl/news/search/info/17753134,7-cech-wyrozniajacych-polski-e-commerce-(centrum-prasowe-pap)

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.pap.pl/pl/news/search/info/17753134,7-cech-wyrozniajacych-polski-e-commerce-(centrum-prasowe-pap)