Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Mgła utrudnia ruch na lotniskach w Krakowie i Rzeszowie

Polska

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne odwołane zostały loty z krakowskiego lotniska m.in. do Warszawy, Frankfurtu, Monachium i Berlina. Gęsta mgła utrudnia ruch na tym lotnisku już drugi dzień. Podobna sytuacja panuje na lotnisku Rzeszów Jasionka. Część rejsów jest opóźnionych lub przekierowanych na inne lotniska.

Mgła panuje również na warszawskim Lotnisku Chopina, ale rzecznik portu Przemysław Przybylski, informuje, że ruch odbywa się zgodnie z planem.

Od rana niemal w całym kraju były mgły i zamglenia. Miejscami widzialność spadła poniżej 100 metrów. Najgorsza sytuacja panuje w południowej Polsce.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1269457,Mgla-na-lotniskach-w-Krakowie-i-Rzeszowie-Odwolane-loty-do-Warszawy

Udostępnij

Pożar kamienicy w Poznaniu – sześć osób w szpitalu

Polska ewakuacja lokatorzy nadzór budowlany policja pożar kamienicy Poznań straż pożarna

Ewakuowano 35 osób. Pożar wybuchł przy ulicy Jackowskiego 13. Płomienie pojawiły się w mieszkaniu na parterze przed świtem około 5 rano. Poznańska straż pożarna informuje, że obyło się bez ofiar śmiertelnych, ale sześć osób trafiło do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla.

Pracownicy nadzoru budowlanego oceniają teraz stan kamienicy. Z użytkowania wyłączyli na razie dwa lokale. Ich mieszkańcy mają zapewnione miejsce w podpoznańskich hostelach. Pozostali lokatorzy kamienicy mogą wrócić już do mieszkań. Przyczyny pożaru ustala biegły z zakresu pożarnictwa.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,16866800,Pozar_kamienicy_przy_ul__Jackowskiego__Szesc_osob.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,16866800,Pozar_kamienicy_przy_ul__Jackowskiego__Szesc_osob.html