Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

CBŚ rozbiło gang skinheadów w Białymstoku

Polska

Policja zatrzymała 11 osób. Ponad 160 policjantów wspieranych przez antyterrorystów urządziło zasadzkę na skinheadów należących do grup przestępczych. Funkcjonariusze w tym samym momencie weszli do kilkunastu domów i mieszkań. Centralne Biuro Śledcze podaje, że zatrzymani są członkami zorganizowanej grupy przestępczej, która ma na swoim koncie wiele przestępstw, przede wszystkim narkotykowych. Dziesięciu mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych.

W Białymstoku po licznych incydentach na tle rasistowskim trwa szeroko zakrojona walka z rasizmem i ksenofobią. CBŚ już w lipcu zatrzymało 14 osób. Poniżej znajduje się film dotyczący lipcowej akcji funkcjonariuszy.

 

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1264342,Bialystok-wielka-zasadzka-na-gang-skinheadow

Udostępnij

Zmarło kolejnych dwóch górników z kopalni w Mysłowicach

Polska górnicy Mysłowice siemianowice śląskie szpital w Siemianowicach Śląskich wypadek

Mężczyźni byli leczeni w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Wiadomość o ich śmierci potwierdził rzecznik Katowickiego Holdingu Węglowego Wojciech Jaros. Jeden z górników zmarł o 2:55, a drugi o 6:15. Liczba ofiar wypadku w kopalni Mysłowice-Wesoła wzrosła do pięciu osób. Na intensywnej terapii w stanie bardzo ciężkim leży jeszcze trzech górników.

Do prawdopodobnego wybuchu metanu w kopalni doszło 6 października. Rannych zostało 36 górników, a jeden zaginął. Został odnaleziony martwy dopiero po 12 dniach od wypadku. Prokuratura Okręgowa w Katowicach i Wyższy Urząd Górniczy badają okoliczności wypadku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/katowice,51/zmarlo-dwoch-kolejnych-gornikow-leczonych-po-wypadku-w-kopalni-myslowice-wesola,480021.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/katowice,51/zmarlo-dwoch-kolejnych-gornikow-leczonych-po-wypadku-w-kopalni-myslowice-wesola,480021.html