Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Amazon zatrudni 2500 pracowników sezonowych w Poznaniu i Wrocławiu

Gospodarka

Po 1000 pracowników sezonowych zatrudni Amazon we wrocławskim i poznańskim centrum dystrybucyjnym na czas zwiększonej liczby wysyłek przed świętami. Już teraz zatrudniono 500 pracowników tymczasowych.

Praca odbywa się w systemie zmianowym, 10h dziennie 4 dni w tygodniu. Nie podano stawek dla pracowników tymczasowych, ale szeregowi pracownicy pracujący na etat mogą liczyć na 2415 złotych brutto we Wrocławiu i 2515 w Poznaniu, a liderzy zespołów 3091 złotych. Nie są wymagane specjalne umiejętności ani doświadczenie.

Na całym świecie w Amazonie pracuje 132,6 tys. osób w 50 centrach dystrybucyjnych. Na święta zatrudnionych ma zostać 80.000 pracowników tymczasowych, o 15% więcej niż w ubiegłym roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/828343,amazon-zamierza-zatrudnic-2-tys-pracownikow-tymczasowych-w-polsce.html

Udostępnij

Polska dostanie logo. Za 220.000 euro

Gospodarka logo marka dla polski spring into new wally Olins

Głosowanie nad jednym z trzech logo zaprojektowanych przez Wally’ego Olinsa, właściciela agencji reklamowej Saffron Brand Consultants zaczęło się wczoraj. Do wyboru są trzy wariacje schematycznej sprężyny symbolizujące „twórcze napięcie” (creative tension) oraz hasło „Polska. Spring into new.” (hasło nie ma specjalnego sensu, nawet dla osób natywnie posługujących się angielskim). Na konkretną wersję sprężyny można głosować na stronie logodlapolski.pl.

Opracowanie i projekt logo oraz identyfikacji wizualnej będzie kosztowało 220.000 euro. Zapłacą za nie sponsorzy (m.in. PKO BP i Totalizator Sportowy) a następnie za pośrednictwem fundacji Marka dla Polski przekażą prawa do jego wykorzystania instytucjom państwowym.

Jedno logo ma zastąpić grupę stosowanych dotychczas przez różne agencje znaków. Nie ma na konkurować z flagą ani godłem.

różne wersje loga

źródło: Wykop.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://ttg.com.pl/internauci-wybieraja-sprezynowe-logo-polski/

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://ttg.com.pl/internauci-wybieraja-sprezynowe-logo-polski/