Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Zmarł górnik poszkodowany w kopalni w Mysłowicach

Polska

Katowicka prokuratura poinformowała, że jeden z górników poszkodowany w wypadku w kopalni w Mysłowicach zmarł w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Jeszcze dzisiaj rano lekarz dyżurny stwierdził, że od wczoraj stan hospitalizowanych górników się nie zmienił. Niestety niedługo po tym 26 letni mężczyzna zmarł, osieracając 2-letnie dziecko. W szpitalu nadal leczonych jest 20 górników.

Tymczasem ratownicy wciąż próbują dotrzeć pod ziemię do ostatniego zaginionego górnika. Prawdopodobnie mają do pokonania jeszcze około 170 metrów ale w ich pracach przeszkodziło głębokie na 170cm rozlewisko. Ratownicy najpierw muszą odpompować wodę żeby móc przejść dalej.

Dzisiaj wieczorem minie tydzień od wypadku w kopalni Mysłowice-Wesoła.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/17223785/ratownicy-ok-170-m-od-zaginionego-gornika-glebokie-rozlewisko-spowolnilo-ich-prace

Udostępnij

Polska-Niemcy 2:0. Dziewięć osób zatrzymanych.

Polska kibice mecz Niemcy piłka nożna stadion narodowy

Polska reprezentacja pokonała wczoraj Niemców 2:0 w meczu eliminacyjnym do Euro 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Polacy oddali 5 strzałów na bramkę, z czego dwa skuteczne, Niemcy 29, ale bez skutku. Piłka była po stronie Niemców 2/3 czasu. Po meczu policja zatrzymała 9 osób, w tym 3 Niemców za drobne wykroczenia. Media pełne są komentarzy do wczorajszego meczu.

W lipcu drużyna niemiecka wygrała mundial w Brazylii.

 

Udostępnij Komentarze

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze