Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Partia Fidesz Viktora Orbana wygrała wybory samorządowe

Europa

na Węgrzech. Fidesz ma swoich burmistrzów w 22 z 23 największych miast, 20 z 33 miejsc w radzie miejskiej Budapesztu, w 19 z 20 województw Fidesz będzie miał w koalicji z chadecką KDNP bezwzględną większość głosów. Frekwencja we wczorajszych wyborach samorządowych wyniosła 45 proc.

W tym roku Fidesz wygrał wybory do parlamentu Węgier i Parlamentu Europejskiego.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wpolityce.pl/swiat/217758-fidesz-ponownie-zwycieza-na-wegrzech-partia-orbana-wygrala-wybory-samorzadowe

  • wojtek

    dobrze igor tęsknie wojtek pa

Udostępnij

Rosjanie stworzyli trzy szczepionki przeciwko eboli

Europa ebola epidemia gorączka krwotoczna lekarstwo rosja światowa organizacja zdrowia szczepionka Weronika Skworcowa WHO wirus eboli

Rosyjska minister zdrowia Weronika Skworcowa chwali się, że szczepionki mają być gotowe za pół roku. Mimo że na terytorium Rosji nie odnotowano jeszcze przypadku eboli, to na koniec sierpnia ekipa rosyjskich wirusologów została wysłana do Gwinei wraz z mobilnym laboratorium. Szczepionki są efektem prac tych naukowców.

Światowa Organizacja Zdrowia nadal nie posiada lekarstwa na wirusa eboli. W tej chwili dwie szczepionki opracowane przez brytyjską firmę GSK i kanadyjską agencję zdrowia publicznego są uznawane przez WHO za „obiecujące”.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,16788936,Rosja_sie_chwali__Stworzylismy_trzy_szczepionki_przeciwko.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,16788936,Rosja_sie_chwali__Stworzylismy_trzy_szczepionki_przeciwko.html