Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polska-Niemcy 2:0. Dziewięć osób zatrzymanych.

Polska

Polska reprezentacja pokonała wczoraj Niemców 2:0 w meczu eliminacyjnym do Euro 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Polacy oddali 5 strzałów na bramkę, z czego dwa skuteczne, Niemcy 29, ale bez skutku. Piłka była po stronie Niemców 2/3 czasu. Po meczu policja zatrzymała 9 osób, w tym 3 Niemców za drobne wykroczenia. Media pełne są komentarzy do wczorajszego meczu.

W lipcu drużyna niemiecka wygrała mundial w Brazylii.

 

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Akcja ratownicza w kopalni w Mysłowicach nadal trwa

Polska akcja ratownicza górnik kopalnia metan Mysłowice pożar wybuch

Pod ziemią wciąż znajduje się jeden górnik. Ratownicy po raz kolejny musieli przerwać poszukiwania, ponieważ sytuacja w kopalni jest niestabilna, wzrasta stężenie gazów i zagrożenie wybuchem. Prawdopodobnie w wyrobisku wybuchł też pożar. Ratownicy zejdą pod ziemię, jeśli wszystkie czynniki się ustabilizują.

Górnik jest pod ziemią już szósty dzień. Specjaliści medycyny ratunkowej twierdzą, że zaginiony wciąż może jeszcze żyć jeśli przebywa w pobliżu lutni wentylacyjnej, którą przepływa świeże powietrze.

O najważniejszych informacjach dotyczących wypadku w kopalni w Mysłowicach można przeczytać tutaj.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/2,1148337-Kopalnia-Myslowice-Wesola--Ratownicy-nie-moga-wejsc-do-wyrobiska.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/2,1148337-Kopalnia-Myslowice-Wesola--Ratownicy-nie-moga-wejsc-do-wyrobiska.html