Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Wzrost PKB – 3,4 proc., deficyt budżetowy – 46,08 mld zł

Finanse

Rząd przyjął projekt ustawy budżetowej na rok 2015. Dochody państwa mają według niego wynieść 297 252 925 tys. zł, a wydatki budżetowe – 343.332.925 tys. zł. Podatki przyniosą rządowi w 2015 roku 269.820.001 tys. zł, o 4,6% więcej niż w tym roku. Dochody z VAT-u wyniosą 134.630.000 tys. zł, z akcyzy – 63.570.000 tys. zł, a z podatku PIT 44.390.000 tys. zł.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/rzad-przyjal-projekt-budzetu-2015-bez-zmian-wobec-wst-projektu-wzrost-pkb-34_a17795

Udostępnij

Bruksela ogranicza wydatki na walkę z bezrobociem

Finanse bezrobocie Bruksela budżet deficyt Komisja Europejska parlament europejski rada europejska

Konsultacje w sprawie ograniczenia przyszłorocznego budżetu na ten cel toczą się dziś między Parlamentem, Radą i Komisją Europejską. Przyczyną jest zakwestionowanie przez kraje członkowskie projektu budżetu przygotowanego w KE. Obecnie pracy nie ma około 25 milionów obywateli państw Unii Europejskiej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/bruksela-chce-ciec-w-funduszach-na-walke-z-bezrobociem_a17780

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/bruksela-chce-ciec-w-funduszach-na-walke-z-bezrobociem_a17780