Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Prezydent Bronisław Komorowski powołał nowy rząd

Polska

Uroczystość powołania nowej Rady Ministrów odbyła się dziś przed południem w Pałacu Prezydenckim. Przysięgę złożyła nowa premier oraz wszyscy ministrowie jej rządu. Od tej chwili ogłoszony w piątek rząd rozpoczął urzędowanie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/470349,nowy-rzad-ewy-kopacz-powolany-zaprzysiezenie-ministrow-gabinetu-u-prezydenta.html

Udostępnij

Złoty medal! Polska – Brazylia 3:1

Polska finał mariusz wlazły Mistrzostwa świata w siatkówce reprezentacja reprezentacja brazylii reprezentacja niemiec reprezentacja polski siatkówka złoty medal

Po pierwszym secie przegranym do 18 kibice w katowickiej hali wyraźnie stracili animusz. Za to siatkarze nie poddali się i kolejne trzy sety wygrali do 22, do 23 i do 22. Ostatni punkt zdobył Mariusz Wlazły, który finałem mistrzostw świata zakończył karierę w reprezentacji Polski. Zakończenie startów w reprezentacji ogłosili też Paweł Zagumny i Krzysztof Ignaczak.
Srebrny medal zdobyła Brazylia, brązowy Niemcy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,16683060,Zlota_polska_siatka.html#ixzz3E12S1YwF

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,16683060,Zlota_polska_siatka.html#ixzz3E12S1YwF