Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Poroszenko: Nie było czym się bronić. Teraz już jest

Europa

powiedział prezydent Ukrainy w wywiadzie udzielonym głównym stacjom telewizyjnym Ukrainy. Ujawnił, że w walkach na wschodzie wojsko Ukrainy straciło 65 proc. sprzętu. Zapowiedział, że tereny zajęte przez rosyjskich rebeliantów zostaną oddzielone od reszty Ukrainy przez straż graniczną.
Wokół Charkowa, miasta najbardziej zagrożonego rosyjską inwazją cywilni ochotnicy budują już system ziemnych stanowisk obronnych.
Mimo rozejmu i porozumienia o strefie buforowej rosyjskie siły wciąż atakują pozycje wojsk ukraińskich.

Donbas to nazwa okręgu przemysłowego leżącego na wschodniej Ukrainie i w zachodniej Rosji. W Donbasie znajdują się duże pokłady węgla. Największym miastem regionu jest Donieck mający prawie milion mieszkańców. Czytaj więcej o: donbas».

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/charkow-przygotowuje-sie-do-rosyjskiej-inwazji-separatystyczna-bomba/lexzg

Udostępnij

„Ukrainie - pokój!", "Rosji - wolność!" „Rosja bez Putina”

Europa demonstracje uliczne marsz pokoju marsz w moskwie moskwa nowowsybirsk petersburg rosja

Marsze przeciw wojnie na Ukrainie i przeciw rządom Władimira Putina rozpoczęły się dziś o 17:00 czasu moskiewskiego (15:00 czasu polskiego) w Moskwie, Petersburgu, Nowosybirsku i innych miastach. Oficjalnie miały to być marsze poparcia dla przestrzegania praw człowieka i na takie organizatorzy dostali pozwolenie. Uczestnicy niosą rosyjskie i ukraińskie flagi, zdjęcia rosyjskich żołnierzy poległych na Ukrainie.


Donbas to nazwa okręgu przemysłowego leżącego na wschodniej Ukrainie i w zachodniej Rosji. W Donbasie znajdują się duże pokłady węgla. Największym miastem regionu jest Donieck mający prawie milion mieszkańców. Czytaj więcej o: donbas».

Udostępnij Komentarze

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze