Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Milion euro za Niemca zabitego w malezyjskim samolocie

Finanse

Po milionie zł odszkodowania za każdego z czterech niemieckich pasażerów zabitych w zestrzelonym malezyjskim samolocie żądać będą od władz Ukrainy ich rodziny. Rodziny Niemców zapowiadają oskarżenie władz w Kijowie o zabójstwo, będące skutkiem zaniechania przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Ich zdaniem Kijów powinien był zamknąć korytarze lotnicze nad terenem walk.
Rząd Malezji wypłacił rodzinom pasażerów zestrzelonego samolotu po 5 tys. euro zaliczki i zapowiedział wypłaty odszkodowań po 50 tys. euro.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1239179,Niemcy-rodziny-ofiar-z-lotu-MH17-pozwa-Ukraine

Udostępnij

Straty Zagłębia Donieckiego wynoszą 440 mln dolarów

Finanse doniecka republika ludowa ONZ organizacja narodów zjednoczonych straty wojenne ługańska republika ludowa

twierdzi Organizacja Narodów Zjednoczonych. Według oenzetowskiego raportu zniszczonych zostało 659 budynków użyteczności publicznej, 1230 domów mieszkalnych i 178 biurowców. W Doniecku nie działa 70 proc. przedsiębiorstw, na terenach zajętych przez rosyjskich separatystów zamknięte są banki.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/823403,wojenne-straty-zaglebia-donieckiego-siegaja-juz-440-mln-dolarow.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/823403,wojenne-straty-zaglebia-donieckiego-siegaja-juz-440-mln-dolarow.html