Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Złoty medal! Polska – Brazylia 3:1

Polska

Po pierwszym secie przegranym do 18 kibice w katowickiej hali wyraźnie stracili animusz. Za to siatkarze nie poddali się i kolejne trzy sety wygrali do 22, do 23 i do 22. Ostatni punkt zdobył Mariusz Wlazły, który finałem mistrzostw świata zakończył karierę w reprezentacji Polski. Zakończenie startów w reprezentacji ogłosili też Paweł Zagumny i Krzysztof Ignaczak.
Srebrny medal zdobyła Brazylia, brązowy Niemcy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,16683060,Zlota_polska_siatka.html#ixzz3E12S1YwF

Udostępnij

39. Festiwal Filmowy w Gdyni: Złote Lwy dla „Bogów”

Polska 39. Festiwal Filmowy w Gdyni bogowie Tomasz Kot Władysław Pasikowski Zofia Wichłacz złote lwy Łukasz Palkowski

Film „Bogowie” w reżyserii Łukasza Palkowskiego uznany został za najlepszy polski film na zakończonym wczoraj 39. festiwalu w Gdyni. Nagrodę dla najlepszego reżysera jury przyznało Władysławowi Pasikowskiemu za film „Jack Strong”. Za najlepszą aktorkę pierwszoplanową uznana została Zofia Wichłacz za rolę „Biedronki” w filmie „Miasto 44″ w reżyserii Jana Komasy, a za najlepszego aktora Tomasz Kot za rolę kardiochirurga w „Bogach”.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1238991,39-Festiwal-Filmowy-w-Gdyni-Zlote-Lwy-dla-Bogow-Palkowskiego-Film-o-Relidze-podbil-serca-jury-i-publicznosci

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1238991,39-Festiwal-Filmowy-w-Gdyni-Zlote-Lwy-dla-Bogow-Palkowskiego-Film-o-Relidze-podbil-serca-jury-i-publicznosci