Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

39. Festiwal Filmowy w Gdyni: Złote Lwy dla „Bogów”

Polska

Film „Bogowie” w reżyserii Łukasza Palkowskiego uznany został za najlepszy polski film na zakończonym wczoraj 39. festiwalu w Gdyni. Nagrodę dla najlepszego reżysera jury przyznało Władysławowi Pasikowskiemu za film „Jack Strong”. Za najlepszą aktorkę pierwszoplanową uznana została Zofia Wichłacz za rolę „Biedronki” w filmie „Miasto 44″ w reżyserii Jana Komasy, a za najlepszego aktora Tomasz Kot za rolę kardiochirurga w „Bogach”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1238991,39-Festiwal-Filmowy-w-Gdyni-Zlote-Lwy-dla-Bogow-Palkowskiego-Film-o-Relidze-podbil-serca-jury-i-publicznosci

Udostępnij

Siatkówka: srebrny medal już jest, dziś mecz o złoty

Polska Mistrzostwa świata w siatkówce półfinał reprezentacja brazylii reprezentacja niemiec reprezentacja polski siatkówka

Reprezentacja Polski zwyciężyła z narodową drużyną Niemiec 3:1. Przeciwnikiem Polaków w walce o złoty medal będzie dziś Brazylia, która wygrała z Francją 3:2. – Na początku turnieju któryś z dziennikarzy zarzucił nam, że Niemcy nie walczą. To dziś pokazaliśmy, że walczymy do końca. Pierwsze trzy sety rozgrywaliśmy na przewagi! – mówił po meczu trener reprezentacji Niemiec Vital Heynen. – Jeżeli mam być szczery, to Polska zasługuje na to, żeby być w finale. Zorganizowała wspaniały turniej. Zasługują na to, by grać o złoto, ale dziś była szansa, żeby z nimi wygrać.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/sport/1,65025,16679385,MS_w_siatkowce__Polska___Niemcy_3_1__Trener_rywali_.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/sport/1,65025,16679385,MS_w_siatkowce__Polska___Niemcy_3_1__Trener_rywali_.html