Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Wielka Brytania zapłaci za przebudowę portu w Calais

Europa

we Francji, żeby zablokować nielegalną imigrację na wyspy. Kosztem 5 mln euro w porcie zorganizowany zostanie system kontroli granicznej. Umowę w tej sprawie podpisali w piątek ministrowie spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii i Francji Theresa May i Bernard Cazeneuve. Umowa przewiduje również współpracę brytyjskiej i francuskiej policji. Przez port w Calais, odległy od brytyjskiego portu w Dover o niecałe 40 km, dostaje się na wyspy najwięcej nielegalnych imigrantów wykorzystujących duży ruch pasażerski.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://londynek.net/wiadomosci/Calais+oblezone+przez+imigrantow.+Wielka+Brytania+mowi+dosc+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=24834

Udostępnij

Wybuch 12 ton materiału wybuchowego pod Donieckiem

Europa donbas donieck materiał wybuchowy rosja separatyści ukraina wybuch

W zakładach chemicznych, które produkują materiały wybuchowe dla górnictwa eksplodowało wczoraj 12 ton heksogenu. W chwili eksplozji w fabryce nie było pracowników. O spowodowanie wybuchu rosyjscy separatyści oskarżają wojska ukraińskie, a Kijów separatystów.
Mimo rozejmu i piątkowego porozumienia o utworzenia strefy buforowej oddzielającej wojska uczestniczące w Wojnie, na wschodniej Ukrainie wciąż toczą się walki.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16925697/potezny-wybuch-pod-donieckiem-kijow-oskarza-rebeliantow-separatysci-to-atak-na-bialy-konwoj

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16925697/potezny-wybuch-pod-donieckiem-kijow-oskarza-rebeliantow-separatysci-to-atak-na-bialy-konwoj