Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

XVII Igrzyska Azjatyckie Incheon 2014

Świat

rozpoczęły się w piątek wieczorem w Korei Południowej. Bierze w nich udział ponad 14 tysięcy sportowców reprezentujących 45 krajów azjatyckich. W ciągu 16 dni igrzysk, do 4 października odbywać się będą zawody w 36 dyscyplinach sportowych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/09/21/korea-poludniowa-rozpoczely-sie-igrzyska-azjatyckie-w-incheon/

Udostępnij

Dżihadyści grożą Argentynie w odwecie za słowa papieża

Świat argentyna Cristina Fernández de Kirchner dżihadyści Izrael Palestyna państwo islamskie papież franciszek prezydent argentyny

Pogróżki od Państwa Islamskiego (IS) otrzymała prezydent Argentyny Cristina Fernández de Kirchner, bo papież Franciszek – Argentyńczyk – potępił prowadzoną przez nich wojnę, a w konflikcie izraelsko-palestyńskim nie opowiedział się za żadną ze stron. Prezydent Argentyny poinformowała, że pogróżkami islamistów zajmuje się argentyńskie ministerstwo bezpieczeństwa i służby specjalne.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-dzihadysci-groza-prezydent-argentyny-przez-papieza,nId,1502165#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-dzihadysci-groza-prezydent-argentyny-przez-papieza,nId,1502165#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox