Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Nie ma cen dumpingowych w sieciowych sklepach

Finanse

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji (POHiD) nie zgadza się z ministrem rolnictwa i rozwoju wsi , który zaapelował do wielkich sieci handlowych o zaniechanie wyznaczania cen dumpingowych na żywność. Na rynku owoców i warzyw mamy do czynienia z gigantyczną nadpodażą, ocenianą na ok. 15-20% podaży normalnej, pisze POHiD w specjalnym oświadczeniu i tym wyjaśnia wysokość cen. „Spadek cen nastąpił wszędzie – nie tylko w sieciach, gdzie sprzedaje się ok. 20% owoców i warzyw konsumpcyjnych”, pisze organizacja.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Robin hooding już w Polsce: film z Krakowa

Finanse kraków płatny parking radio „Kontestacja” Robin hooding

Coraz popularniejsze jest w USA bezinteresowne ratowanie przed mandatami właścicieli aut, którzy nie zapłacili za parkowanie.  Dziennikarze internetowego radia „Kontestacja” zamieścili na YouTube film o akcji na parkingu w Krakowie, pokazujący praktycznie na czym to polega.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033703,title,Jest-sposob-na-platne-parkingi-Robin-Hooding-juz-w-Polsce,wid,16894336,wiadomosc.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033703,title,Jest-sposob-na-platne-parkingi-Robin-Hooding-juz-w-Polsce,wid,16894336,wiadomosc.html