Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Siatkówka: srebrny medal już jest, dziś mecz o złoty

Polska

Reprezentacja Polski zwyciężyła z narodową drużyną Niemiec 3:1. Przeciwnikiem Polaków w walce o złoty medal będzie dziś Brazylia, która wygrała z Francją 3:2. – Na początku turnieju któryś z dziennikarzy zarzucił nam, że Niemcy nie walczą. To dziś pokazaliśmy, że walczymy do końca. Pierwsze trzy sety rozgrywaliśmy na przewagi! – mówił po meczu trener reprezentacji Niemiec Vital Heynen. – Jeżeli mam być szczery, to Polska zasługuje na to, żeby być w finale. Zorganizowała wspaniały turniej. Zasługują na to, by grać o złoto, ale dziś była szansa, żeby z nimi wygrać.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/sport/1,65025,16679385,MS_w_siatkowce__Polska___Niemcy_3_1__Trener_rywali_.html

Udostępnij

Początek procesu kanonizacyjnego bł. Jerzego Popiełuszki

Polska Francois Audelan Jerzy Popiełuszko proces kanonizacyjny

Proces o uznanie cudu uzdrowienia odbywa się w miejscowości Thiais we Francji. Trybunał kanonizacyjny ma zbadać historię śmiertelnej choroby i nagłego wyzdrowienia 56-letniego Francoisa Audelana. Zgodnie z prawem kanonicznym w czasie trwania procesu nie są ujawniane informacje o jego przebiegu.

 

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16911593/zbadaja-cud-uzdrowienia-rusza-proces-kanonizacyjny-ks-popieluszki

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16911593/zbadaja-cud-uzdrowienia-rusza-proces-kanonizacyjny-ks-popieluszki