Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosja odczuje skutki sankcji w latach 2016-2017

Gospodarka

przewiduje minister rozwoju gospodarczego Rosji Aleksiej Ulukajew. W czasie konferencji prasowej na Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Soczi Ulukajew przyznał, że nie spodziewa się zniesienia sankcji w przyszłym roku, wbrew oficjalnym założeniem jego resortu. Tymczasem już teraz wartość rubla wciąż spada i rośnie bezrobocie, a spadające ceny ropy, która w ostatni wtorek kosztowała 97 dolarów za baryłkę zagrażają rosyjskiemu budżetowi. Sankcje nałożyły na Rosję Unia Europejska i USA za aneksję Krymu i wojnę w Donbasie.  Rosja odpowiedziała embargiem na europejską żywność.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Minister-Rosja-odczuje-skutki-zachodnich-sankcji-w-latach-2016-2017-3203845.html

Udostępnij

Cena akcji wzrosła z 68 dolarów do 92,5 dolara

Gospodarka akcje Alibaba.com giełda giełda w nowym jorku

w dniu piątkowego debiutu na nowojorskiej giełdzie chińskiej spółki Alibaba.com. Całkowita wartość firmy pośredniczącej w handlu internetowym wynosi 230 mld dolarów. Portale internetowe należące do spółki mają blisko 600 mln użytkowników. Większość zysków przynoszą reklamy a nie prowizje od sprzedaży w Alibaba.com.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16909622/chinski-alibaba-podbil-amerykanska-gielde

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16909622/chinski-alibaba-podbil-amerykanska-gielde