Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Początek procesu kanonizacyjnego bł. Jerzego Popiełuszki

Polska

Proces o uznanie cudu uzdrowienia odbywa się w miejscowości Thiais we Francji. Trybunał kanonizacyjny ma zbadać historię śmiertelnej choroby i nagłego wyzdrowienia 56-letniego Francoisa Audelana. Zgodnie z prawem kanonicznym w czasie trwania procesu nie są ujawniane informacje o jego przebiegu.

 

 

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16911593/zbadaja-cud-uzdrowienia-rusza-proces-kanonizacyjny-ks-popieluszki

Udostępnij

Belweder: umowę o utworzeniu trójnarodowej brygady

Polska Bronisław Komorowski Juozas Olekas LITPOLUKRBRIG litwa międzynarodowa brygada tomasz siemoniak trójnarodowa brygada ukraina Wałerij Hełetej

przez Polskę, Litwę i Ukrainę podpisali wczoraj w obecności prezydenta Bronisława Komorowskiego ministrowie obrony trzech krajów Tomasz Siemoniak, Juozas Olekas i Wałerij Hełetej. Brygada LITPOLUKRBRIG ze sztabem w Lublinie ma być wykorzystywana w operacjach pokojowych. Pierwsze porozumienie w tej sprawie zostało podpisane 16 listopada 2009 roku, ale strona ukraińska pod rządami prezydenta Janukowycza odwlekała organizację brygady. Obecny rząd w Kijowie wrócił do projektu.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,16675994,Podpisano_umowe_o_utworzeniu_wspolnej_brygady_przez.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,16675994,Podpisano_umowe_o_utworzeniu_wspolnej_brygady_przez.html