Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rząd zgody wewnątrzplatformowej

Polska

Grzegorz Schetyna, Cezary Grabarczyk, Maria Wasiak, Teresa Piotrowska i Andrzej Halicki to nowi ministrowie. Dwaj z nich – Schetyna, który będzie szefem MSZ i Grabarczyk mający objąć stanowisko ministra sprawiedliwości – są liderami nieformalnych ale silnych personalnymi powiązaniami frakcji w Platformie Obywatelskiej. Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju kierować będzie dotychczasowa wiceprezes PKP SA Maria Wasiak, posłanka PO Teresa Piotrowska zostanie szefową MSW, ministrem administracji i cyfryzacji będzie poseł Andrzej Halicki. Pozostali ministrowie zostają na stanowiskach zajmowanych w rządzie Donalda Tuska.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,16670459,Oto_rzad_Ewy_Kopacz__Pieciu_nowych_ministrow__Schetyna.html

Udostępnij

Mistrzostwa świata w siatkówce: dwa pierwsze i ostatni

Polska Mistrzostwa świata w siatkówce reprezentacja polski reprezentacja rosji siatkówka tie break

Zwycięstwo w dwóch pierwszych setach dało polskiej reprezentacji awans do półfinału, ale reprezentacja Rosji, która już odpadła rzuciła się do walki i wygrała następne dwa sety. Wynik całego meczy rozstrzygnięty został w tie breaku; zwycięstwo dało polskiej reprezentacji pierwsze miejsce w grupie. Wyniki kolejnych setów: 25:22, 25:22, 21:25, 22:25, 15:11.
W półfinale polscy reprezentanci spotkają się jutro z Niemcami, w drugim półfinale reprezentacja Brazylii zagra z z siatkarzami z Francji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/sport/1,65025,16669254,Mistrzostwa_swiata_w_siatkowce__Polska___Rosja_3_2_.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/sport/1,65025,16669254,Mistrzostwa_swiata_w_siatkowce__Polska___Rosja_3_2_.html