Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

4You Airlines: nie rozumiemy działań prezesa UOKiK

Gospodarka

UOKiK poinformował wczoraj, że zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez spółkę 4You Airlines, tworzącą nowe tanie linie lotnicze. Spółka sprzedaje bilety na loty, których zdaniem urzędu nie będzie w stanie zrealizować. Pod koniec sierpnia UOKiK zażądał wyjaśnień od spółki.
„4You Airlines ma jeszcze 6 dni na reakcję i odpowiedź w sprawie. Wyjaśnienie zostanie udzielone i przekazane zgodnie z przepisami prawa w obowiązującym spółkę terminie”, oświadczył dziś zarząd 4You Airlines.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.forbes.pl/4you-airlines-nie-rozumiemy-dzialan-uokik,artykuly,183234,1,1.html

Udostępnij

Komisja Europejska: polskie towary są niskiej jakości

Gospodarka bułgaria hiszpania jakość KE Komisja Europejska polskie produkty ranking rumunia

gorsze są tylko produkty hiszpańskie. Eksperci KE przeanalizowali jakość produktów z krajów Unii Europejskiej sprzedawanych w 2011 roku. W rankingu jakości, który powstał z analiz polskie produkty zajęły przedostatnie miejsce, uzyskując 0,45 punktów. Produkty Rumuńskie uzyskały 0,46 punktów, Bułgarskie – 0,47 punktów, a jedyne gorsze od naszych hiszpańskie – 0,44 punktu. Średnia unijna wyniosła 0,52 punktu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-bruksela-kreci-nosem-na-polska-tanioche,nId,1501208#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-bruksela-kreci-nosem-na-polska-tanioche,nId,1501208#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox