Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Komisja Europejska: polskie towary są niskiej jakości

Gospodarka

gorsze są tylko produkty hiszpańskie. Eksperci KE przeanalizowali jakość produktów z krajów Unii Europejskiej sprzedawanych w 2011 roku. W rankingu jakości, który powstał z analiz polskie produkty zajęły przedostatnie miejsce, uzyskując 0,45 punktów. Produkty Rumuńskie uzyskały 0,46 punktów, Bułgarskie – 0,47 punktów, a jedyne gorsze od naszych hiszpańskie – 0,44 punktu. Średnia unijna wyniosła 0,52 punktu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-bruksela-kreci-nosem-na-polska-tanioche,nId,1501208#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij

Lokomotywy ze złomowisk jeżdżą po polskich torach

Gospodarka

PKS Cargo zawiadomiło dziś prokuraturę, że lokomotywy oddawane przez spółkę na złom jako nie nadające się do eksploatacji, nadal jeżdżą u innych przewoźników kolejowych, zagrażając bezpieczeństwu ruchu. Prokuratura ma sprawdzić skalę zjawiska; PKS Cargo od 2010 roku oddało na złom około 100 lokomotyw, ile wróciło na tory, nie wiadomo. Lokomotywa jako złom kosztuje około 250 tys. zł, sprzedana jako sprawna może kosztować kilka milionów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/pkp-oddawalo-lokomotywy-na-zlom-a-te-u-konkurencji-wracaly-na-tory_a17707

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/pkp-oddawalo-lokomotywy-na-zlom-a-te-u-konkurencji-wracaly-na-tory_a17707